Ürün mevcudiyetine ilişkin hükümlere tabi olarak ve istisnai durumlar haricinde, sevkiyat onayında belirtilen ürünleri son tarihten önce size teslim etmek için çaba göstereceğiz. Teslimat yöntemini seçerken verilen gösterge süresi içinde herhangi bir tarih belirtilmezse, sipariş onayı tarihinden itibaren maksimum 30 gün içinde siparişiniz teslim edilecektir. Öngörülemeyen durumlarda veya teslimat yeri ile ilgili nedenlerden dolayı gecikmeler olabilir.   

Herhangi bir nedenden teslimat tarihini karşılayamazsak, sizi bilgilendireceğiz ve satın alma sürecine yeni bir teslimat tarihi ile devam etmeyi teklif edeceğiz. Cumartesi, Pazar veya tatil günlerinde eve teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alın. Bu koşulların amaçları doğrultusunda, sizin veya belirlediğiniz bir tarafın ürünlere fiziksel olarak sahip olduğu anda ve bize vermiş olduğunuz teslimat adresine siparişin alındığına dair onay imzalandığı anda “teslimat” yapılmış veya sipariş “teslim edilmiş” olarak kabul edilecektir.  

Olası gümrük ücretleri

Müşteri,  www.damemodest.com online mağzasında sipariş vererek, ülkenin gümrük hizmetlerinden kaynaklanan herhangi bir masrafın, yürürlükteki uluslararası mevzuata göre siparişine uygulanabileceğinin farkındadır. 

Ancak yine de mağazamızda verilen siparişlerde gümrük ücretlerinin uygulanması oldukça nadirdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR